TBD

kalkulator1

Oddlužení

Pomůžeme Vám
Profesionální tým sdružení Umbrella Vám zpracuje všechny podklady pro osobní bankrot za účelem oddlužení. Podáme Vám pomocnou ruku a poradíme při oddlužení. Kontaktujte naše sdružení a můžeme společně vyřešit Vaše problémy s dluhy. Pomůžeme Vám znovu odstartovat do života.

GARANCE VRÁCENÍ POPLATKU V PŘÍPADĚ ZAMÍTNUTÍ ZE STRANY SOUDU

Oddlužení fyzických osob
Oddlužení dle insolvenčního zákona je určeno pro dlužníky-nepodnikatele. Dle zákona je možné splácet své dluhy formou měsíčních splátek Možnost oddlužit se poskytuje dlužníkovi druhou šanci tak, že po uhrazení alespoň 30 % závazků je dlužník osvobozen od placení zbytku dluhů. Pokud se rozhodnete pro oddlužení, můžete ušetřit až 70% svých dluhů.

KOLIK UŠETŘÍM?

O oddlužení může žádat každý
•    Občan ČR starší 18 (také cizí státní příslušníci, občané členských států EU, kteří musí mít v ČR dlouhodobý přechodný nebo trvalý pobyt a dluhy vznikly vůči věřitelům v ČR.)
•    Má více jak dva věřitele a je po splatnosti více jak 30 dnů s jakoukoli splátkou
•    Má čistý trestní rejstřík
•    Má pravidelný měsíční příjem - mzda, důchod, renta…

UŠETŘETE AŽ 70% VAŠICH DLUHŮ

Podklady pro oddlužení
•    Vyplněný formulář pro povolení oddlužení
•    Seznam majetku, včetně vybavení domácnosti
•    Seznam všech závazků (jméno věřitele, výše dluhu)
•    Potvrzení příjmů za poslední 3 roky
•    Výpis z rejstříku trestů
•    Další podklady dle konkrétního zadlužení

SPOČÍTEJTE SI SAMI ODDLUŽENÍ

Postup oddlužení
Kontaktujte profesionální poradce sdružení Umbrella, kteří Vám vše vysvětlí a připraví všechny podklady pro soud.
•    Vyplňte kontaktní formulář
•    Profesionální poradce sdružení Umbrella Vám obratem zavolá a probere s Vámi možnosti oddlužení
•    Dodáte potřebné podklady
•    Poradce zpracuje poklady a připraví všechny formuláře pro oddlužení
•    Po zaplacení poplatku dostanete všechny podklady a poradce je s Vámi podá na soud
•    Po vyhlášení osobního bankrotu ušetříte až 70% Vašich dluhů

Kontaktujte naše poradce pomocí formuláře níže a nezávazně si s nimi promluvte, jak řešit Vaše finanční problémy.

ikona-poradit

ikona-bankrot